Poznaj prelegentów: III Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne

tunele.inzynieria.com 1 miesiąc temu

Przedstawiamy trzech prelegentów, którzy swoimi wystąpieniami wzbogacą tegoroczną edycję kongresu:


Marek Dmochowski, z firmy CEMEX Polska sp. z o.o., zaprezentuje temat „Skuteczne i szybkie wypełnienie pustych przestrzeni przy użyciu mieszanek GRUNTON”.



Adam Gonera z MC-Bauchemie Sp. z o.o. przedstawi temat „MC-Injekt Montan – technologie iniekcyjne wzmacniania i stabilizacji gruntu”. Jego prelekcja będzie dotyczyć technologii iniekcji w grunt, która umożliwiają skuteczną stabilizację i wzmacnianie podłoża w trudnych warunkach. Adam Gonera jest związany z MC-Bauchemie od 2007 roku, ukończył studia na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej. W karierze zawodowej zajmował się również opracowywaniem technologii w segmencie IN, który specjalizuje się w technologiach napraw i zabezpieczeń konstrukcji żelbetowych/betonowych z wykorzystaniem chemii budowlanej dla napraw obiektów takich jak chłodnie kominowe, mosty, wiadukty, tunele po obiekty branży wod-kan kończąc, z wykorzystaniem chemii budowlanej m.in. zaprawy PCC, żywic posadzkowych i technologii iniekcyjnych w konstrukcje żelbetowe oraz iniekcji gruntowych.


Tomasz Szczepański z Centrum Badań i Certyfikacji sp. z o.o. wygłosi prelekcję na temat „Czy stosowanie żywic w geotechnice ma sens?”. Jego wystąpienie skoncentruje się na analizie technologii opartych na żywicach syntetycznych oraz ich zastosowaniu w geotechnice. Tomasz Szczepański jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i Politechniki Świętokrzyskiej. Aktualnie prowadzi również Biuro Inżynierskie TS Tomasz Szczepański, gdzie opracowuje dokumentację techniczne na temat diagnostyki i oceny stanu technicznego konstrukcji żelbetowych oraz projektów renowacji obiektów gospodarki wod-kan oraz hydrotechnicznych.

Kongres GiBP - również w formie hybrydowej!

Warto podkreślić, iż Kongres odbędzie się także w formule hybrydowej, co oznacza, iż można wziąć w nim udział nie tylko zjawiając się na miejscu, ale także online za pośrednictwem platformy akademia.inzynieria.com. Przy rejestracji dostępne są rabaty za zgłoszenie większej liczby uczestników - zaczynają się już od 2 osób.


Osoby, które dokonają rejestracji do 9 sierpnia 2024 r., mogą liczyć także na atrakcyjny bonus: termos oraz kubek termiczny renomowanej marki Rockland. Rejestracji można dokonać TUTAJ.

Idź do oryginalnego materiału