REKLAMA
Zobacz wideo
Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!
Wyprawka za grosze? Od poniedziałku można się załapaćW popularnym dyskoncie od poniedziałku, 11 sierpnia można skorzystać z promocyjnej oferty. jeżeli postanowimy kupić dwie sztuki produktów zaliczanych do kategorii szkolnej wyprawki, trzecią - najtańszą - możemy otrzymać za grosz. Co wchodzi w skład promocji? Zarówno piórniki, jak i zeszyty oraz inne szkolne przybory. A jak to wygląda cenowo? Podstawowy piórnik bez wyposażenia można dostać za... 0,99 zł. Są też opcje za 15,99 zł, a piórniki z wyposażeniem kosztują z kolei 29,99 zł. Są także nieco droższe propozycje, za potrójny piórnik z wyposażeniem należy zapłacić od 49,99 do 79,99 zł.W ofercie sklepu są także plecaki. Te z workiem gimnastycznym kosztują 49,99 zł. Z kolei wersja z dodatkami - pasującym do plecaka workiem na buty i piórkiem to koszt 199 zł. W sklepie można zaopatrzyć się także w komplet zeszytów. Ceny startują od 0,49 zł.Biedronka z nową promocją. 300 zł za wyprawkęZ ofertą dla uczniów i ich rodziców wyszła także Biedronka. Popularny dyskont oferuje 300 zł. Co należy zrobić, aby skorzystać z tej opcji? Jak zachęca sklep: od 28.07 do 20.09 wydaj łącznie min. 600 zł na produkty szkolne z kartą Moja Biedronka, a otrzymasz 300 zł w formie 3 voucherów po 100 zł. Co ważne, otrzymane vouchery należy wykorzystać we wrześniu, październiku i listopadzie przy jednorazowych zakupach za min. 199 zł.
Z kolei od poniedziałku, 11 sierpnia w sklepie obowiązuje promocja na artykuły szkolne. Przy jednorazowym zakupie pięciu sztuk produktów objętych promocją, dwie najtańsze można otrzymać gratis. Warto jednak pamiętać, iż do skorzystania z oferty konieczne jest posiadanie karty lojalnościowej.Taniej także w Netto. Skorzystać można do środyKlienci Netto mogą kupić taniej produkty szkolne dwóch firm: Herlitz i Pelikan. Tylko do środy, 13 sierpnia obowiązuje 50 proc. zniżki na drugi, tańszy produkt. Co ważne, elementy wyprawki można dowolnie miksować. A jak ceny? Za komplet długopisów firmy objętej promocją należy zapłacić 6,99 zł, z kolei ceny zeszytów, które można nabyć w tej ofercie, zaczynają się od 4,99 zł.